Koniec sezonu 2023

 

Drodzy Klienci - w miniony weekend mieliśmy ostatnie miodobranie z gryki i lipy. Sezon 2023 był dla nas bardzo udany, więc czas na podsumowanie.

Pomimo słabszej kondycji pszczół na wiosnę udało się pasiekę powiększyć do ponad 200 rodzin pszczelich i odebrać zadowalające ilości miodu, który w mgnieniu oka odbieraliście od nas. Dziękujemy Wam za Wasze wsparcie naszej działalności i lojalne powracanie co roku. Ze swej strony zapewniamy Was, że wszystkie nasze produkty są efektem ciężkiej i uczciwej pracy pszczół, a nasz wkład to przekazanie Wam tych dóbr w najczystszej postaci - czyli prosto z ula, bez zbędnych kombinacji i przekształceń. Zauważyliście pewnie, że nie mieszamy naszych miodów z innymi dodatkami takimi jak suszone owoce, co na pewno byłoby swego rodzaju atrakcją, ale mijałoby się z naszymi założeniami. Skupiamy się na najwyższej jakości miodu i pszczół. 

Ciekawostką tego sezonu są obiecujące rokowania na przyszłość względem pszczoły włoskiej - Apis Ligustica, którą w tym sezonie wprowadziliśmy w 90% przewadze. To pszczoła bardzo miodna, więc mamy nadzieję, że w przyszłym roku nie zabraknie miodu dla nikogo.  Z serca dziękujemy 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *